ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

Домашній інтер'єр

Компанія Domberg виготовляє високоякісну продукцію, яка прослужить вам не один десяток років.

КУХНІ DOMBERG ATELIER

ВІТАЛЬНІ DOMBERG ATELIER

Житловий простір має особливим чином характеризувати своїх власників, відображати їх душевний стан і заряджати позитивною енергією.

ГАРДЕРОБНІ КІМНАТИ DOMBERG ATELIER

Гардеробна кімната – це не просто данина моді і показник респектабельності, це комфортність житла і значна економія часу при пошуку потрібної речі.

Гардеробна кімната – необхідне приміщення в будь-якій квартирі або будинку. Її відсутність призводить до появи потужних шаф практично в кожній кімнаті.

Компанія Domberg виготовляє гардеробні кімнати в різних стилях, які допоможуть не тільки грамотно розподілити ваші речі, а й продовжать концепцію дизайну вашої квартири або будинку.

КАБІНЕТИ DOMBERG ATELIER

Стиль-це питання співвідношень між минулим і майбутнім, контрастами і симетрій. Це допомагає оживити простір, зробити його більш гармонійним.

Дизайн кабінету покликаний відображати характер, соціальний статус і спосіб життя його власника.

ВИННІ И СИГАРНІ КІМНАТИ DOMBERG ATELIER

До традиційних функцій житлових приміщень додається функція, так чи інакше пов’язана з поняттям респектабельності та хобі власників.

З’являються спеціальні простори, покликані задовольнити високий смак і амбіції в різних сферах власників: колекціонування картин, трофейне полювання, куріння сигар, колекціонування вина.

Першокласний дизайн, естетичність, використання старовинних прийомів червонодеревців і натуральних матеріалів додають відчуття гармонії і ексклюзивності.

МЕБЛІ DOMBERG ATELIER

Обстановка є засобом передачі емоцій господарів будинку, а меблі, поза всяким сумнівом, є відображенням індивідуальності і художнього смаку людей, які в ньому живуть.

* - обязательное поле для заполнения