ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

Domberg Atelier

Якість не виникає випадково. Ми становимося уважно й ретельно до вибору деревинв, використовуємо сучасні технології виробництва й уся наша продукція створюється висоспрофесійними фачівцями Domberg.

Пристрасть до свєї роботи визначає результат. Індивідуалізація житлового простору, а також реалізація ідей замовника- одні з основних завдань, які ставить перед собою фабрика Domberg.

Компанія Domberg спеціалізується на виготовленні меблів за індивідуальними замовленнями, враховуючи всі побажання замовника щодо матеріалів, кольору, форми, обробки, розмірів, а також задуманого ним стилю приміщення.

Кoмерційний інтер'єр

Стиль, якість і орігінальность- складові успішного оформлення комерційного інтер’єру. Ресторани, готелі, офіси, більярдні та казино.

Домашній інтер'єр

Інтер’єр будинку і квартири-це сильний фактор постійного впливу на душевний стан власника. Світ величезний, сповнений незвичайних місць і різних людей. Уявіть собі, що ми можемо втілити індивідуальність людини в проекті.

Продукція

Ми ретельно ставимося до вибору деревини, використовуємо сучасні технології виробництва і все це створюється професійними фахівцями Domberg. Domberg – це сімейна компанія, наше ставлення до праці засновано на повазі до родових традицій.

Вікна

Наші вікна послужать не одному поколінню вашої родини!
Якщо ви цінуєте красу натурального дерева в поєднанні з високотехнологічністю, енергоефективністю і довговічністю, то вікна Domberg, безумовно, стануть візитною карткою Вашого фасаду і бездоганною прикрасою інтер’єру будь-якого приміщення.

Двері

Наші двері поєднують в собі новітні технології обробки благородного дерева і справжню художню майстерність.

Сходи

Використання унікальних технологій у виробництві робить наші сходи ідеально відповідними для проектів високого архітектурного рівня.
Наша компанія здійснює проектування, виробництво і монтаж сходів.

Кухні

Завдяки нашому досвіду і ідеям дизайнерів, ми створюємо кухні в різних стилістичних напрямках. Всі наші кухні пройшли через ретельні тестування та дослідження для того щоб жоден елемент не був позбавлений своєї функціональності і естетики.

Клеєна продукція

Власне виробництво напівфабрикатів компанією Domberg – це перший і ключовий технологічний етап у виробництві вікон, дверей і меблів.

Про нас

Продукція компанії Domberg – це унікальний баланс між технологічною і художньою досконалістю. В основі нашої продукції – сучасні матеріали і методи обробки. У своїй роботі ми опираємося на ретельного опрацювання кожного проекту, приділяючи особливу увагу високоякісному обслуговуванню кожного клієнта.

* - обязательное поле для заполнения