03
Лип

Зустріч з німецькою делегацією

Днями компанія Domberg зустрічала і проводила презентацію заводу та шоу руму для німецької делегації. Це було відвідування в рамках офіційного візиту пана Hans-Joachim Fuchtel, який є членом Німецького Парламенту (Bundestag) і з 2009 року виступає в якості державного секретаря Парламенту.

Домберг Геннадій Михайлович провів презентацію по заводу Domberg, розповів про повний цикл виробництва: від розпилювання та сушіння деревини до виготовлення готової продукції, розповів і показав італійське обладнання, на якому ведеться виробництво. Домберг Ян Михайлович розповів про якість італійської, німецької, австрійської та американської фурнітури нашої продукції, про співпрацю з іноземними компаніями в рамках комплектації наших товарів.
Домберг Ігор Михайлович розповів про плани та перспективи розвитку нашої компанії, участі в міжнародних виставках, про експорт нашої продукції в різні країни, такі як: Республіка Азербайджан, Республіка Казахстан, Німеччина, Франція, Швеція, США і Великобританія.

На зустрічі також були присутні представники німецького державного банку розвитку KfW, зокрема Philip Graf von Schwerin – Regional Manager at Business Area KfW Development Bank (responsible for Eastern Europe, Caucasus and Central Asia).
Крім цього членами делегації були представники посольства ФРН в Україні на чолі з першим секретарем відділу економіки Зебастіаном КНОК (Sebastian Knoke).

logo