09
Жов

Ukrainian Wood Fashion 2017

1 жовтня стартував щорічний, всеукраїнський, дизайнерський конкурс Ukrainian Wood Fashion 2017. Ми продовжуємо залучати талановитих дизайнерів і архітекторів до роботи з Українськими виробниками дверей. Конкурс є чудовим майданчиком для знайомства.

За 3 роки за результатами проекту Ukrainian Wood Fashion в виробництво запущено 11 дизайнерських дверей передовими виробниками України.

Сьогодні у споживачів є можливість придбати дизайнерські двері Made in Ukraine за доступними цінами і найвищої якості.

Провідні виробники України тепер можуть поповнити свій асортимент ексклюзивним продуктом, а не копіювати моделі і повторюватися з року в рік.

Проект також відкрив нові можливості для дизайнерів, які крім грошових премій сьогодні мають можливість заробляти роялті від продажів кожної одиниці їх дизайнерської двері.
Традиційно головним організатором конкурсу є компанія Модус. Партнерами в цьому році вперше стало 3 компанії, які безсумнівно підтримують ідею конкурсу – розвиток українського дизайну.

Що очікуємо від учасників?

Як завжди, ми готові розглядати навіть найсміливіші і нестандартні дизайнерські ідеї дверей. Але не варто забувати і про технічне завдання. Перед тим як починати творити, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом компаній, для того щоб розуміти їх виробничі можливості. Тільки після цього починайте малювати двері, якої, на Вашу думку, бракує в товарній лінійці компанії!

Що отримує переможець?

Переможними в цьому році стане мінімум 3 роботи, так як всі компанії – партнери конкурсу зацікавлена ​​вибрати двері, яка поповнить їх асортимент. Кращі дизайни дверей будуть запущені у виробництво, а їх автор отримає грошову премію в розмірі 15 000 грн. і укладе договір з виробником для отримання роялті від продажів кожної одиниці в розмірі 2%.
Скільки є часу?

У вас немає шансів сказати: «Не встиг!». Для створення унікального дизайну дверей є більше двох місяців. Роботи приймаються з 1 жовтня по 4 грудня 2017р.

Проект підтримали!

Інформаційні партнери: «Європейська Школа Дизайну», «Київський університет будівництва і архітектури» і журнал NM House.

Починайте малювати вже сьогодні!

Компанія «Домберг» виступає партнером в конкурсі. І бажає Вам перемоги!

Роботи приймаються з 1.10.2017 по 4.12.2017 р (більш детальна інформація на сайті modus.com.ua)

Технічне завдання конкурсу Ukrainian Wood Fashion 2017

1. Спроектувати дизайн нової моделі двері з елементами декору, або без них для запуску у виробництво. Стиль: прояв Вашої фантазії та імпровізації (ми не обмежуємо у виборі, класичний, сучасний, мінімалізм, хай-тек, модерн, техно, прованс, і т.д.)

2. Двері повинні бути одностулкові. Стандартний розмір полотна: висота – 2100 мм, ширина 800 мм; без обмеження розмірів дверної коробки.

3. Можливо використання різних декоративних елементів.

4. У цьому році, в конкурсі братимуть участь ще й моделі «вхідних дверей». Стандартні розміри яких варіюються в таких рамках: висота від 2000 мм до 2100 мм, ширина – від 800 мм і до 900 мм.

5. Вартість двері не обмежена.

6. Двері повинні мати комерційний успіх.

7. Двері потрібно позиціонувати як ключовий архітектурний елемент інтер’єру, на підставі якого можна вибудовувати всю концепцію приміщення.

Вимоги

1. Роботи приймаються в наступних форматах: PDF, JPEG, Tiff, EPS.

2. Розмір одного файлу не може перевищувати 2 МБ.

3. Кожна конкурсна робота повинна мати короткий опис (як народилася ідея, в якому стилі виконана).

4. Кожна робота може бути представлена ​​в різних ракурсах на окремих зображеннях.

5. Робота може бути створена тільки одним учасником!

6. Для відправки конкурсних робіт скористайтеся файлообмінником і надішліть нам посилання для скачування. (Можливі файлообмінники us.ua, ex.ua і ін.). Другий можливий варіант відправки: можете відправляти заповнену форму заявки і роботи на пошту konkurs@modus.com.ua.

Умови публікації робіт на сайті

1. Для того щоб робота була опублікована на сайті потрібно: – заповнити всі реєстраційні поля учасника (Ім’я та Прізвище, місто) – прикріпити фото автора – прикріпити робочу посилання на скачування конкурсної роботи.

2. Роботи, надіслані в будні дні, будуть опубліковані на сайті протягом 24 годин.

3. Всі роботи, отримані з суботи по неділю, будуть опубліковані в понеділок не пізніше 11.00

У випадку виникнення питань звертайтесь за тел. 044-492-91-91 або ж пишіть на e-mail konkurs@modus.com.ua

logo