ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

Досвід і майстерність трьох
поколінь родини Domberg -
до послуг наших клієнтів.

Пристрасть до своєї роботи визначає яким буде результат …

Ми ретельно ставимося до вибору деревини, використовуємо сучасні технології виробництва і все це створюється професійними фахівцями Domberg. Domberg – це сімейна компанія, наше ставлення до праці засновано на повазі до родових традицй. Досвід і знання про роботу з деревиною передавалися з покоління в покоління, зберігаючи найкраще. Компанія Domberg- це мануфактура з власним повним технологічним циклом, що працює для людей, які цінують емоції. Продукція компанії Domberg – це унікальний баланс між технологічною і художньою досконалістю. В основі нашої продукції – сучасні матеріали і методи обробки. У своїй роботі ми опираємося на ретельне опрацювання кожного проекту, приділяючи особливу увагу високоякісному обслуговуванню кожного клієнта.

Сьогодні продукція компанії експортується в Сполучені Штати Америки, Великобританію, Канаду, Республіку Казахстан, Республіки Азербайджан, Францію, Німеччину, Швецію.

ЕКО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Компанія Domberg працює виключно з сертифікованої деревиною. Сертифікат є гарантією не тільки екологічності деревини, але і служить доказом, що вирубка лісу не була самовільної, що так само є найважливішим пунктом для компанії Domberg.

Domberg – підприємство з високим ступенем екологічної відповідальності. Виробництво високоякісних паливних деревних брикетів дозволяє нам ефективно утилізувати деревні відходи (опил, тріску, горбиль та ін.).

Деревні брикети Domberg виготовляються шляхом механічного пресування без використання хімічних закріплювачів і сполучних матеріалів. Спалювання брикетів відбувається із мінімальним впливом на навколишнє середовище: в порівнянні з твердим паливом (наприклад, вугіллям).

Компанія Domberg опалює всі свої виробничі приміщення паливними брикетами протягом багатьох років, і сьогодні ми можемо резюмувати, що паливний брикет становить вагому конкуренцію природному газу. За рівнем безпеки для навколишнього середовища, паливні брикети лідирують серед всіх традиційних видів палива. Крім того, при горінні паливний брикет або іскор і не розкидає палаючих вугіль.

* - обязательное поле для заполнения