ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

Дерев'яні євровікна

Під час виготовлення дерев’яних вікон використовуються віконні системи Softline IV-78, 88, 98 Softline – це профіль з більшими закругленнями, який дозволяє захищати вікна від скупчень води і бруду і покращує загальний зовнішній вигляд виробів.

  • Сполучення кутів стулки і коробки виконані з найбільшим радіусом, завдяки чому лакофарбове покриття міцніше стикається з поверхнею рами, особливо в місцях, схильних до підвищеного впливу вологи.
  • Штапик, що кріпить склопакет, виконаний без кутів для кращого проникнення силікону і герметизації склопакета. Спеціальний профіль виключає щілини в місці примикання зі стулкою.
  • По всьому периметру внутрішньої поверхні стулки виконано додаткове U-образне профілювання для боротьби із залишковою вологістю при експлуатації в дощ і сніг.
  • Наш склопакет спеціально розроблений для забезпечення оптимальної тепло- і шумоізоляції: за рахунок різних відстаней між середнім і крайніми склом склопакета, що істотно покращує шумоізоляцію, так як середнє скло не потрапляє в резонанс між крайніми, на відміну від симетричного поділу. Особливо це відчутно в області низьких частот, що видаються міським транспортом.

Фото віконних куточків і креслення: перетин виробів дерев’яної системи 78 мм “рама стулка”

Softline IV-78 з шириною профілю 78 мм. Рекомендується для всіх типів віконних прорізів. Він на 25% тепліше профілю IV-68. В даний профіль встановлюється двокамерний склопакет 34 мм.

  • У нижній частині коробки кожної стулки, що відкривається, встановлюється водовідвідна шина – спеціальний алюмінієвий профіль Gutmann з додатковим капіносом (що захищає дерево від інтенсивного впливу вологи) і третім контуром EPDM ущільнення. Алюмінієвий крапельник також установлюється на стулкову частину євровікна.
  • Зовнішній контур ущільнення примикає виключно до дерев’яної поверхні, а не до алюмінієвого профіля, що виключає його примерзання і пошкодження в зимовий період.
  • Фарби та лаки, що застосовуються для обробки наших дерев’яних євровікон та дверей, відрізняються високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігають яскравість забарвлення.
  • На Вашої уваги представлено великий вибір фарб за покривною здатністю за каталогом RAL і 12 варіантів стандартного тонування акриловим лаком.
  • Для виробництва дерев’яних вікон ми використовуємо деревину сосни і дуба.

* - обязательное поле для заполнения