ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

DOMBERG ATELIER

Якість не виникає випадково. Ми ставимося уважно й ретельно до вибору деревини, використовуємо сучасні технології виробництва й уся наша продукція створюється високопрофесійними фахівцями Domberg.

Пристрасть до своєї роботи визначає результат. Індивідуалізація житлового простору, а також реалізація ідей замовника – одні з основних завдань, які ставить перед собою фабрика Domberg.

Компанія Domberg спеціалізується на виготовленні меблів за індивідуальними замовленнями, враховуючи всі побажання замовника щодо матеріалів, кольору, форми, обробки, розмірів, а також задуманого ним стилю приміщення.

Постійні клієнти Domberg уже переконалися у тому, що якість виробництва й дизайну меблів, вироблених нашим підприємством, здатна задовольнити смаки найвимогливіших замовників. Ми виробляємо меблі з різних матеріалів: з дерева (дуб, ясен, черешня, берест, клен), ДСП, MDF + шпону, а також на основі комбінації цих матеріалів. Завдяки використанню професійних лаків і фарб для дерева MILESI (Італія), можливості вибору кольору не обмежені.

Маючи досвід у роботі з деревиною більше 20 років, ми заробили репутацію компанії, яка завжди виконує поставлені завдання, ми супроводжуємо проекти до самої установки продукції й надаємо гарантії на її експлуатацію.

Ми працюємо з італійською, австрійською й американською фурнітурами, наша команда складається з високопрофесійних робітників, які створять меблі  для Вашого естетичного та душевного спокою й радості.

Домашній інтер'єр

Інтер’єр будинку й квартири – це сильний фактор постійного впливу на душевний стан власника.

Світ величезний, сповнений незвичайних місць і різних людей. Уявіть собі, що ми можемо втілити індивідуальність в проекті.

Комерційний інтер'єр

Стиль, вишуканість і орігінальность- складові успішного оформлення комерційного інтер’єру.

* - обязательное поле для заполнения